Nowa seria podręczników do nauki religii

Miło nam poinformować, że w niedługim czasie na rynku podręczników do nauki religii pojawią się trzy podręczniki z nowej serii  pt. Z Bogiem przez życie, przygotowane przez wybitnych specjalistów w zakresie katechetyki, związanych ze środowiskiem akademickim Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Bóg naszym Ojcem to tytuł podręcznika dla ucznia oraz podręcznika metodycznego dla katechety do 1 klasy szkoły podstawowej, opracowany przez ks. prof. dr. hab. Piotra Goliszka; Bóg poszukuje człowieka to komplet do 5 klasy szkoły podstawowej (podręcznik dla ucznia, podręcznik metodyczny i karty pracy), opracowany przez ks. prof. dr. hab. Waldemara Janigę; W poszukiwaniu wolności pod redakcją ks. prof. dr. hab. Mariana Zająca to zestaw składający się z podręcznika i metodyka dla 1 klasy szkoły ponadpodstawowej (technikum i liceum). 

Pakiet podręczników z „Gaudium” stanowi integralną propozycję chrześcijańskiej formacji dzieci i młodzieży, a strona internetowa www.kulkat.pl – platforma uzupełniająca – to narzędzie pomocne w pracy nauczyciela religii. 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: https://kulkat.pl/newsy/nowa-seria-podrecznikow-do-nauki-religii-rok-szkolny-202021/

Scroll to Top