Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia Naszym Patronem”

Miło nam poinformować, że po raz kolejny Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium” objęło patronatem medialnym ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia Naszym Patronem”. Tematem przewodnim XXI edycji jest „Społeczna Krucjata Miłości”. Cel tego Konkursu to między innymi zainspirowanie dzieci i młodzieży do poznania i czerpania z bogatego dziedzictwa duchowego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej i gry edukacyjnej. Dla laureatów przewidziano dyplomy oraz nagrody rzeczowe (między innymi książki z Wydawnictwa „Gaudium”), a dla opiekunów – podziękowania. Termin nadsyłania prac na Konkurs to 31 marca 2021 r., a jego rozstrzygnięcia – 30 kwietnia 2021 r. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły (www.zs7.lublin.pl). Regulamin uczestnictwa znajduje się na: https://zs7.lublin.pl/downloads/2020konkurs/REGULAMIN_2021.pdf

Zachęcamy dzieci i młodzież z całej Polski do wzięcia udziału w Konkursie, do wyrażenia przeżyć związanych z Wielkim Nauczycielem życia, jakim był kardynał Stefan Wyszyński, i podzielenia się refleksjami na temat: „Społeczna Krucjata Miłości”. Mamy nadzieję, że jak co roku Konkurs będzie się cieszył dużą popularnością. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

""
Scroll to Top