Podziękowania – XXV Targi Wydawców Katolickich i debata „Protokoły konferencji polskich ojców soborowych”

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom i gościom za przybycie do Centrum Medialnego KAI w Warszawie, aby uczestniczyć razem z Wydawnictwem „Gaudium” w debacie oraz dyskusji o książce „Protokoły konferencji polskich ojców soborowych. Zbiór dokumentów 1962–1965”. Wydarzenie wpisało się w obchody 100. rocznicy powołania Konferencji Episkopatu Polski.
Serdecznie dziękujemy prelegentom, którzy zaszczycili nas naszą obecnością: kard. Kazimierzowi Nyczowi – metropolicie warszawskiemu, dr. Michałowi Białkowskiemu – autorowi, dr. hab. Pawłowi Skibińskiemu, dr Ewie Czaczkowskiej, Marcinowi Przeciszewskiemu – prezesowi KAI, a także dyrektorowi Wydawnictwa „Gaudium” ks. dr. Markowi Szymańskiemu, dzięki któremu mogliśmy się spotkać na debacie.

Spotkanie promocyjne i debata były częścią jubileuszowej XXV edycji Targów Wydawców Katolickich, odbywających się na Zamku Królewskim w Warszawie, których tematem przewodnim było hasło roku duszpasterskiego „Duch, który umacnia miłość. Rok II: W mocy Bożego Ducha” oraz Jubileusz 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Dziękujemy wszystkim gościom i klientom targowym, którzy odwiedzili stoisko Wydawnictwa „Gaudium”. Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze pozycje oraz przedstawić nowości. Jesteśmy wdzięczni, że spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i mogliśmy opowiedzieć Państwu o naszej pasji wydawania wspaniałych książek!

Na naszym stoisku można było zapoznać się m.in. z książkami „Protokoły konferencji polskich ojców soborowych. Zbiór dokumentów 1962–1965” oraz „Biblia dla naszych dzieci”, publikacjami promującymi Lublin i nasz region: „Przewodnik. Lublin” (w wersji polskiej i w wersji angielskiej), album „Archikatedra Lubelska” oraz „Przewodnik po Kazimierzu”, a także inne pozycje cieszące się popularnością wśród czytelników.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za liczną obecność i zapraszamy na kolejne prezentacje naszych książek. Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć.

Scroll to Top